PT Teamet

Våra Personliga Tränare

Atilla

Attila Füllöp

• Personlig tränare, Saga
• Idrottslärare
• Friidrottstränare
• Sportmassör

Utbildning:

• Semmelweis Universitet Idrott och Sport Vetenskap
• Holmes Place Personal Trainer Academy

Bokning:

070-0975007 eller attila@saga-motion.se

  

171211 Dragan Hemsida

Dragan Högsveden - Huvudtränare

• Lic Personlig tränare, Saga
• Idrottsmassör
• Gruppträningsinstruktör

Utbildning:

• PT School
• Friskvårdsgruppen

Bokning:

070-9249527 eller dragan@saga-motion.se

 

171211 Anders Hemsida

Anders Kristensson

• Lic Personlig tränare
• Lic Kettlebellinstruktör

Utbildning:

• Eleiko Perfomance
• Eleiko Strength Coach steg-1
• Lic. Personlig Tränare med inriktning funktionell träning - mf Hälsoutbildningar

Bokning:

070-7501359 eller anders@saga-motion.se

 

171211 Emma Hemsida

Emma Megitt

• Lic Personlig tränare
• Gruppträningsinstruktör

Utbildning:

• Lic. Personlig Tränare via Personal Training School

Bokning:

070-9536765 eller emma@saga-motion.se

 

Liv

Liv Jagrell

• Lic. Personlig tränare (internationell licens)
• Gruppträningsinstruktör
• Xtremefit bootcampinstruktör

Utbildning:

• Lic. Personlig tränare via Personal Training School
• Näringslära- Högskola
• Mat, bruk och missbruk- Högskola
• Gymnastikförbundet - Pilates

Bokning:

070-7566355 eller liv@saga-motion.se



171211 Josefina Hemsida

Josefina Svensson

• Personlig tränare, Saga
• Hälsopedagog
• Sjuksköterska

Utbildning:

• The Academy, Lic personlig tränare
• Gymnasik- och Idrottshögskolan
• Karolinska Institutet

Bokning:

073-0527891 eller josefina@saga-motion.se


171211 Jonathan Hemsida

Jonathan Rönnegard

• Personlig tränare, Saga

Utbildning
:

 

Bokning:

076-7130989 eller jonathan@saga-motion.se



171211 Emil Hemsida

Emil Tejle

• Personlig tränare, Saga

Utbildning
:


Bokning:

072-2232506 eller emil@saga-motion.se